fbpx

Site Rengi


TÜRKİYEDE İLK VE TEK

KORUYUCU MASKE BUĞULANMASINA KESİN ÇÖZÜM

DETAYLI BİLGİ

Ankara Paintball Bilkent Arena

Ankara Paintball Bilkent Arena

Ankara Paintball Bilkent Arena

Ankara Paintball Bilkent Arena

Ankara Paintball Bilkent Arena
Vurulmadan ilerleyebilecek misiniz? Oyun senaryosundan şaşmadan görevi başarıyla tamamlayabilecek misiniz? Bireysel kararlarınız takımı nasıl etkiliyor? Bir bütün olarak hareket edebiliyor musunuz? Bütün bu soruların cevabını paintball ile eğlenirken bulacaksınız. Savaşmak hiç bu kadar renkli, bu kadar eğlenceli olmamıştı…

Kaskınızı takın, tulumunuzu giyin, silahınızı kuşanın! Herşey hazırsa stratejiler belirlensin, pozisyon alınsın, renkli top savaşı başlasın!

Toksik madde içermeyen, tamamen bitkisel boya kapsülleriyle oynanan bu oyunla ekipçe stres atmaya, takımınızla yakınlaşmaya, hızlı ve etkili kararlar almaya hazır olun. Paintball, iş hayatında ekiplerin yakınlaşmasını sağlamak ve çalışanlara takım çalışmasını sevdirmek amacıyla da iyi bir motivasyon etkinliği olarak sık sık kullanılıyor. Tüm oyun hakemler gözetiminde ve kontrolünde oynanıyor.

Savaş stratejilerinizle beyninizi, çevik hareketlerinizle bedeninizi çalıştırın. Düşünün, hızlı hareket edin, vurun, kaçın, gardınızı alın! Hem eğlenceli hem de öğretici olan bu oyuna katılmak, renkli maceralara atılmak için vakit kaybetmeyin!

29 Mart 2018
Ankara Paintball Bilkent Arena için yorumlar kapalı
788 kez görüntülendi