Site Rengi


SAĞLIKLI GÜNLER TÜRKİYE

HER OYUNCUYA 50 BOYA TOPU HEDİYE

Ülkemizde ve Dünya da hala devam eden Covid - 19 Salgını Sürecinde Stresli Günleri En Kısa Sürede Normale Dönmesi Için Paintball Sahamiz Artık Hizmetinize Tekrar Açılmıştır. Bu Zorlu Süreçte Gösterdikleri Fedakarlık ve Yoğun Çalışmalarından Dolayı Sağlık Personelimize ayrıca Güvenlik Guclerimize ,Bu süreci Sabırla ve Sükûnet ile Bekleyen Destekleyen Milletimize TESEKKURU BORC BILIRIZ.
DETAYLI BİLGİ

Ankara Paintball Harp Okulu

Ankara Paintball Harp Okulu

Ankara Paintball Harp Okulu

Ankara Paintball Harp Okulu Öğrencileri’ne ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.Bilkent Arena olarak sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için daima yenilikler ve yeni ekipmanlarımız sürekli gelişim saha genişliği 9000 m2 alanda rahatça oyun oynamanın keyfini çıkarın.

ankarada paintball sahaları

Paintball git gide yaygınlaşmakta olan bir spordur. Bedeninizin yanı sıra zihninizi de zorlayıp koordinasyon oluşturmanızı şart koşarak her açıdan işler halde olmanızı sağlar. Sürekli gizlen, vur ve ilerle şeklinde gelişen bir oyun zaman içinde bu işlevini yitirecektir. Ankara Paintball iki farklı sahasında da sizlere değişik senaryolar sunarak eğlence ve motivasyon seviyenizi en üstte tutmanıza yardımcı olur. Klasik olarak rakip takımdaki tüm oyuncuları yok etmeye çalışabilir, rakip takımın bayrağını burulmadan kendi kalenize taşıyabilir ya da karşılıklı olarak bayrak fethi yapmaya çalışabilirsiniz. Tavşan Kaç, Başkanı Kaçır ve Firar gibi daha birçok farklı senaryoyu da beğeninize sunarak keyifli anlar geçirmenize yardımcı olabilir.Macerasını aileniz piknik alanımızda mangal yapıp dinlenirken de yaşayabilirsiniz.

04 Nisan 2018
Ankara Paintball Harp Okulu için yorumlar kapalı
2.130 kez görüntülendi