Site Rengi


SAĞLIKLI GÜNLER TÜRKİYE

HER OYUNCUYA 50 BOYA TOPU HEDİYE

Ülkemizde ve Dünya da hala devam eden Covid - 19 Salgını Sürecinde Stresli Günleri En Kısa Sürede Normale Dönmesi Için Paintball Sahamiz Artık Hizmetinize Tekrar Açılmıştır. Bu Zorlu Süreçte Gösterdikleri Fedakarlık ve Yoğun Çalışmalarından Dolayı Sağlık Personelimize ayrıca Güvenlik Guclerimize ,Bu süreci Sabırla ve Sükûnet ile Bekleyen Destekleyen Milletimize TESEKKURU BORC BILIRIZ.
DETAYLI BİLGİ

Ankara Paintball Sahası

Ankara Paintball Sahası

Ankara Paintball Sahası

Ankara Paintball Sahası

paintball,paintball ankara

paintball,paintball ankara

Paintball sahaları yeşil alanlardır ve oyuna uygun olarak dizayn edilmektedir. Paintball Ankara sahamız takımlara farklı olanaklar sunan, gündüz ve gece oynama olanağına sahip, geniş ve bol seçenekli oyun sahasıdır. Farklı paintball senaryolarına olanak sağlayan sahamızda eğlenceli, sağlıklı, kaliteli ve heyecanlı oyun zevkini yaşayabilirsiniz.
Paintball Ankara Seçenekleri
Paintball Ankara merkezimiz, oyun için sizlere pek çok farklı seçenek sunmaktadır. İstediğiniz tarih ve saatlerde istediğiniz takımlarla bu keyifli maceraya atılabilirsiniz. Doğal, yeşil alanda, sağlıklı spor yapmanın avantajını ve eğlenmenin keyfini bir arada yaşayabilirsiniz. Paintball oyununda farklı aksesuar seçenekleri ve birbirinden farklı senaryo seçenekleri ile paintball oyununu dünya standartlarında kalitede oynayabilirsiniz.

03 Nisan 2018
Ankara Paintball Sahası için yorumlar kapalı
1.463 kez görüntülendi