Site Rengi


SAĞLIKLI GÜNLER TÜRKİYE

HER OYUNCUYA 50 BOYA TOPU HEDİYE

Ülkemizde ve Dünya da hala devam eden Covid - 19 Salgını Sürecinde Stresli Günleri En Kısa Sürede Normale Dönmesi Için Paintball Sahamiz Artık Hizmetinize Tekrar Açılmıştır. Bu Zorlu Süreçte Gösterdikleri Fedakarlık ve Yoğun Çalışmalarından Dolayı Sağlık Personelimize ayrıca Güvenlik Guclerimize ,Bu süreci Sabırla ve Sükûnet ile Bekleyen Destekleyen Milletimize TESEKKURU BORC BILIRIZ.
DETAYLI BİLGİ

Ankara Paintball

Ankara Paintball

Ankara Paintball

Ankara Paintball

Ankara Paintball

Vurulmadan ilerleyebilecek misiniz? Oyun senaryosundan şaşmadan görevi başarıyla tamamlayabilecek misiniz? Bireysel kararlarınız takımı nasıl etkiliyor? Bir bütün olarak hareket edebiliyor musunuz? Bütün bu soruların cevabını Bilkent Arena’da eğlenirken bulacaksınız. Savaşmak hiç bu kadar renkli, bu kadar eğlenceli olmamıştı…

Kaskınızı takın, tulumunuzu giyin, silahınızı kuşanın! Herşey hazırsa stratejiler belirlensin, pozisyon alınsın, renkli top savaşı başlasın!

Paintball git gide yaygınlaşmakta olan bir spordur. Bedeninizin yanı sıra zihninizi de zorlayıp koordinasyon oluşturmanızı şart koşarak her açıdan işler halde olmanızı sağlar. Sürekli gizlen, vur ve ilerle şeklinde gelişen bir oyun zaman içinde bu işlevini yitirecektir. Ankara Paintball iki farklı sahasında da sizlere değişik senaryolar sunarak eğlence ve motivasyon seviyenizi en üstte tutmanıza yardımcı olur. Klasik olarak rakip takımdaki tüm oyuncuları yok etmeye çalışabilir, rakip takımın bayrağını burulmadan kendi kalenize taşıyabilir ya da karşılıklı olarak bayrak fethi yapmaya çalışabilirsiniz. Paintball Ankara, Tavşan Kaç, Başkanı Kaçır ve Firar gibi daha birçok farklı senaryoyu da beğeninize sunarak keyifli anlar geçirmenize yardımcı olabilir. Ankara’da Paintball macerasını aileniz piknik alanımızda mangal yapıp dinlenirken de yaşayabilirsiniz.

 

ankara paintballcular

Bilkent Arena Resimleri

Toksik madde içermeyen, tamamen bitkisel boya kapsülleriyle oynanan bu oyunla ekipçe stres atmaya, takımınızla yakınlaşmaya, hızlı ve etkili kararlar almaya hazır olun. Paintball, iş hayatında ekiplerin yakınlaşmasını sağlamak ve çalışanlara takım çalışmasını sevdirmek amacıyla da iyi bir motivasyon etkinliği olarak sık sık kullanılıyor. Tüm oyun hakemler gözetiminde ve kontrolünde oynanıyor.

Savaş stratejilerinizle beyninizi, çevik hareketlerinizle bedeninizi çalıştırın. Düşünün, hızlı hareket edin, vurun, kaçın, gardınızı alın! Hem eğlenceli hem de öğretici olan bu oyuna katılmak, renkli maceralara atılmak için vakit kaybetmeyin!

03 Nisan 2018
Ankara Paintball için yorumlar kapalı
2.235 kez görüntülendi