Site Rengi


SAĞLIKLI GÜNLER TÜRKİYE

HER OYUNCUYA 50 BOYA TOPU HEDİYE

Ülkemizde ve Dünya da hala devam eden Covid - 19 Salgını Sürecinde Stresli Günleri En Kısa Sürede Normale Dönmesi Için Paintball Sahamiz Artık Hizmetinize Tekrar Açılmıştır. Bu Zorlu Süreçte Gösterdikleri Fedakarlık ve Yoğun Çalışmalarından Dolayı Sağlık Personelimize ayrıca Güvenlik Guclerimize ,Bu süreci Sabırla ve Sükûnet ile Bekleyen Destekleyen Milletimize TESEKKURU BORC BILIRIZ.
DETAYLI BİLGİ

Vurulma

Vurulma

Vurulma

Vurulma

Vurulma

ankara paintballcular

Bilkent Arena Resimleri

Oyuncunun vücudunun herhangi bir yerinden el ayaklar dahil Vurulma paintball mermisinin direk temasıyla olup merminin bir engele vurup dağılıp oyuncuya sıçraması halinde geçersizdir. Paintball mermisi oyuncuya vurup patlamazsa oyuncunun centilmenlik (Fair-Play) gereği hakemi uyarıp ceza bölgesine gitmesi gerekir.
Oyunda belirli bir şekilde vurulan oyuncu ellerini ve silahını başının üzerine kaldırıpceza bölgesine gider veya paintball alanını terk eder. Bu esnada kask kesinlikle çıkartılmamalıdır. Oyun sırasında vurduğunu veya vurulduğunu hisseden oyuncu hakemlere kendini ve rakip oyuncuyu kontrol ettirmelidir. Bu sırada oyun hakemin düdük sesiyle durdurulur. Bu anda oyuncular bulundukları yeri değiştiremez ve ateş edilemez.
Aksi şekilde davranan oyuncular ceza alır. Hakem oyuncuları kontrol eder şayet iki oyuncu aynı anda birbirini vurmuş ise ikisi birden ceza alır. Fakat oyunculardan birisi diğerini vurduktan sonra vurulan oyuncunun ateş edip rakibini vurması geçersiz olup ilk vurulan ceza alır diğerinin üzerindeki boya hakem tarafından silinir ve oyuncu oyuna devam eder. Hakemin “Dur” düdük sesinden sonra yapılan her atış oyuncunun ceza alması – oyun dışı kalmasıdemektir. Fiziki herhangi bir mücadeleye girilemez.
Eğer oyun içinde herhangi bir oyuncunun mermisi bittiyse ekstra mermi almak için ellerini veya silahını başının üzerine kaldırarak başhakemin bulunduğu güvenli bölgeye gelir mermisini aldıktan sonra aynı şekilde terk ettiği sipere dönerek oyuna dahil olur. Bu oyuncuya herhangi bir oyuncu ateş ederse ceza alır.

23 Mart 2018
Vurulma için yorumlar kapalı
1.667 kez görüntülendi